KGM 180

kgm-180-2MENTEŞE SİSTEMLERİNE YENİ BİR PENCERE AÇIYORUZ!

PENCERE VE KAPILARDA MENTEŞESİZ GÖRÜNÜM

Evlerde şık pencere talepleri artıyor. Gizli menteşeli tüm PVC kapı ve pencereler için 16 mm genişliğindeki KGM 180 ürünümüz bu beklentiyi tam anlamıyla karşılıyor. Dışarıdan görünmeyen menteşeli yeni teknoloji ile pencerenin daha şık ve sade görünmesini sağlayın.

MASTARSIZ, PRATİK, KOLAY MONTAJ
Tüm pencere aksesuarlarına entegre olabilen bir sistem olup, pencere üreticisi olarak aksesuarı monte ederken modüler prensip sayesinde kar edeceksiniz. KGM 180’i montaj kılavuzu aracılığıyla siz de rahatlıkla yardım almadan monte edebilirsiniz.

Dünyada ilk 180° açılabilen kademeli görünmez menteşe
KGM 180° dünyadaki tüm menteşe sistemlerine yepyeni bir tanım getiriyor. Eşi ve benzeri olmayan KGM hem görünmez özelliği hem de 180° tam açılımı, ayrıca iki kademeli (5° ve 10°) açılım özelliği ile de pencere ve kapı sektöründe yeni bir sayfa açıyor.

Pencere ve kapılarda menteşesiz görünüm
Sektörde kullanılan diğer gizli menteşeler 90 derece açılıp pencere ve kapılara kısıtlı bir hareket sağlar. Buradan hareketle; menteşenin oluşturduğu hareket kısıtlılığını 90°’den 180°’ye çıkartan bu görünmez sistemi KGM uzun bir araştırma ve geliştirme sonucunda
sizlere sunuyor.

kgm-180-parcalar

Pencere ve kapılarınız kademeli açılsın
Pencerenizin rüzgarlı günlerde kendiliğinden kapanmasını ve çarpmasını engelleyen KGM 180° kademeli sistemle daha güvenli ve sessiz bir ortam yaratın.

8mm kanat basma yüzeyinde çalışabilen görünmez sistem
Pencerelerinizin her yöne ayarlanmasını (baskı, conta) sağlayan KGM ile hassas, rahat açılıp kapanan pencere ve kapılara sahip olun.

Sağa-sola, aşağı-yukarı ±2mm kanat ayarlama imkanı
KGM 180°’nin vida yuvaları milimetrik ayarlamalar için tasarlanmıştır. Bu sayede pencere kanatlarındaki dengeyi kolaylıkla sağlayın.

Kanatlarda contaya ±1mm baskı uygulama
KGM 180° pencere kanadı ile kasa arasında meydana gelebilecek boşluğu ayarlama imkanı sunuyor. Contaya, ileri ve geri 1’er mm baskı uygulayabileceğiniz kullanışlı sistem.

300 paskala kadar ısı ve ses izolasyonu

KGM 180° kanat ve kasa arasında boşluk bırakmaz. Bu sayede ses ve ısı izolasyonu maximum (300 pascal) seviyededir. KGM 180° kullanarak hem sessiz bir ortama sahip olun hem de kabarık faturalara son verin.

KGM-imza