KGM VASİSTAS

kgm-vasistasMENTEŞENİN AKILLISI

Otomatik kol aracılığıyla 3 aşamalı açılan KGM vasistas her aşamada kendini kilitleyerek rüzgar ve
dışarıdan gelecek diğer itici etmenleri etkisiz bırakır.

Dünyada ilk kademeli görünmez menteşe
KGM 180° dünyadaki tüm menteşe sistemlerine yepyeni bir tanım getiriyor. Eşi ve benzeri olmayan KGM hem görünmez özelliği hem de 180° tam açılımı, ayrıca iki kademeli (5° ve 10°) açılım özelliği ile de pencere ve kapı sektöründe yeni bir sayfa açıyor.

Pencere ve kapılarınız kademeli açılsın
Pencerenizin rüzgarlı günlerde kendiliğinden kapanmasını ve çarpmasını engelleyen KGM 180° kademeli sistemle daha güvenli ve sessiz bir ortam yaratın.

8mm kanat basma yüzeyinde çalışabilen görünmez sistem
Pencerelerinizin her yöne ayarlanmasını (baskı, conta) sağlayan KGM ile hassas, rahat açılıp kapanan pencere ve kapılara sahip olun.

Sağa-sola, aşağı-yukarı ±2mm kanat ayarlama imkanı
KGM 180°’nin vida yuvaları milimetrik ayarlamalar için tasarlanmıştır. Bu sayede pencere kanatlarındaki dengeyi kolaylıkla sağlayın.

kgm-KADEME

Kanatlarda contaya ±1mm baskı uygulama
KGM 180° pencere kanadı ile kasa arasında meydana gelebilecek boşluğu ayarlama imkanı sunuyor. Contaya, ileri ve geri 1’er mm baskı uygulayabileceğiniz kullanışlı sistem.

Şablonsuz, pratik kolay montaj
KGM 180°’i ürünle birlikte verilen kullanma kılavuzu aracılığıyla siz de rahatlıkla yardım almadan monte edebilirsiniz. Bu sayede saatler alan kurulum aşamasını en asgari zamana indiriyoruz. Alet edevat fazlalığı ve ortamda çalışmadan dolayı oluşabilecek kaza riskini en aza indiriyoruz.

300 paskala kadar ısı ve ses izolasyonu
KGM 180° kanat ve kasa arasında boşluk bırakmaz. Bu sayede ses ve ısı izolasyonu maximum (300 pascal) seviyededir. KGM 180° kullanarak hem sessiz bir ortama sahip olun hem de kabarık faturalara son verin.

KGM-imza