TEKNİK ÖZELLİKLER

Dünyada ilk 180° açılabilen kademeli görünmez menteşe

KGM 180° dünyadaki tüm menteşe sistemlerine yepyeni bir tanım getiriyor. Eşi ve benzeri olmayan KGM hem görünmez özelliği hem de 180° tam açılımı, ayrıca iki kademeli (5° ve 10°) açılım özelliği ile de pencere ve kapı sektöründe yeni bir sayfa açıyor.

Pencere ve kapılarda menteşesiz görünüm

Sektörde kullanılan diğer gizli menteşeler 90 derece açılıp pencere ve kapılara kısıtlı bir hareket sağlar. Buradan hareketle; menteşenin oluşturduğu hareket kısıtlılığını 90°’den 180°’ye çıkartan bu görünmez sistemi KGM uzun bir araştırma ve geliştirme sonucunda sizlere sunuyor.

Pencere ve kapılarınız kademeli açılsın

Pencerenizin rüzgarlı günlerde kendiliğinden kapanmasını ve çarpmasını engelleyen KGM 180° kademeli sistemle daha güvenli ve sessiz bir ortam yaratın.

8mm kanat basma yüzeyinde çalışabilen görünmez sistem

Pencerelerinizin her yöne ayarlanmasını (baskı, conta) sağlayan KGM ile hassas, rahat açılıp kapanan pencere ve kapılara sahip olun.

Sağa-sola, aşağı-yukarı ±2mm kanat ayarlama imkanı

KGM 180°’nin vida yuvaları milimetrik ayarlamalar için tasarlanmıştır. Bu sayede pencere kanatlarındaki dengeyi kolaylıkla sağlayın.

Kanatlarda contaya ±1mm baskı uygulama

KGM 180° pencere kanadı ile kasa arasında meydana gelebilecek boşluğu ayarlama imkanı sunuyor. Contaya, ileri ve geri 1’er mm baskı uygulayabileceğiniz kullanışlı sistem.

Şablonsuz, pratik kolay montaj

KGM 180°’i kitapçığın sonunda bulunan kullanma kılavuzu aracılığıyla siz de rahatlıkla yardım almadan monte  edebilirsiniz. Bu sayede saatler alan kurulum aşamasını en asgari zamana indiriyoruz. Alet edevat fazlalığı ve ortamda çalışmadan dolayı oluşabilecek kaza riskini en aza indiriyoruz.

300 paskala kadar ısı ve ses izolasyonu

KGM 180° kanat ve kasa arasında boşluk bırakmaz. Bu sayede ses ve ısı izolasyonu maximum (300 pascal) seviyededir. KGM 180° kullanarak hem sessiz bir ortama sahip olun hem de kabarık faturalara son verin.